Nie parkuję na miejscu dla osoby niepełnosprawnej

XI Edycja projektu „Miejska Dżungla” – „Nie parkuję na miejscu dla osoby niepełnosprawnej”

Po raz kolejny włączyliśmy się w promowanie założeń projektu. .

http://katowice.eu/…/…/miejska-d%C5%BCungla/akcja-parkingowa

W przedświąteczną sobotę tj. 08.12.2018 r. Wiktoria i Weronika z kl IIeke oraz Martyna C., Monika, Kamil, Patrycja i Martyna R. z kl. I żu pod opieką pani pedagog, udali się na parking obok centrum Handlowego Selgros, aby zachęcać spieszących na zakupy do przestrzegania przepisów wobec osób niepełnosprawnych oraz promowania założeń projektu: „Nie parkuję na miejscu dla osoby niepełnosprawnej”.

Krótka relacja: „Podczas prowadzenia rozmów – spotkaliśmy się z ogromnym zrozumieniem i uznaniem dla prowadzenia takich i podobnych działań. Niestety doświadczyliśmy również bardzo nieprzyjemnych zachowań ze strony niektórych dorosłych. Na szczęście mogliśmy liczyć na wsparcie pracowników Straży Miejskiej . To co nieprzyjemne zostawiliśmy na parkingu, z nadzieją, że osoby, które zachowały się niewłaściwie przemyślą swoje zachowanie.
Za rok z pewnością ponownie weźmiemy udział w przedświątecznej akcji parkingowej.
(JRP)