dziennik elektroniczny

W szkole obowiązuje dziennik elektroniczny. Dostęp do dziennika ma każdy uczeń oraz jego rodzice/opiekunowie i jest on bezpłatny. Dostęp można uzyskać tylko osobiście u wychowawcy klasy lub szkolnego administratora dziennika.

Adres dziennika: uonetplus.vulcan.net.pl/katowice/

Aby się zalogować możesz również skorzystać z poniższej instrukcji:

1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego:

Wyświetli się powitalna strona systemu
2. Kliknij przycisk Przywróć dostęp, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy
3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość
4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło
5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło
6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

Teraz możesz zainstalować i skonfigurować aplikację na telefon 🙂