Śląskie. Zawodowcy

Marzec 2021 r.

Kolejna rekrutacja zakończona! Zakwalifikowanym uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia!

Lista zakwalifikowanych dostępna jest w biurze projektu w Zespole Szkół Gastronomicznych w Katowicach. Organizatorzy skontaktują się w najbliższym czasie z każdym z uczestników.

Lipiec 2020 r.

Rekrutacja zakończona! Zakwalifikowanym uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia!

Czerwiec 2020 r.

Wznawiamy proces rekrutacji Uczniów/Uczennic do projektu „Śląskie. Zawodowcy”

Czas trwania rekrutacji od 19.06.2020 r. do 02.07.2020 r. Poniżej znajdziecie dokumenty rekrutacyjne:

Marzec 2020 r.

Rekrutacja do projektu została wstrzymana z powodu pandemii koronawirusa.

Marzec 2020 r.

To już! Rusza rekrutacja!

Październik 2019 r.

Właśnie przystąpiliśmy do projektu „Śląskie. Zawodowcy”.

Dzięki temu uczniowie zawodów gastronomicznych będą mogli uczestniczyć w stażach zawodowych i kursach specjalistycznych. Rekrutacja uczestników projektu odbędzie się po zakończeniu I semestru. Weźmiemy pod uwagę oceny z przedmiotów zawodowych i zachowania na zakończenie semestru. Macie jeszcze czas aby nad nimi popracować 🙂

Zaglądajcie na nasz fanpage: https://www.facebook.com/SlaskieZawodowcyGastronomik

Więcej informacji znajdziecie na stronie: Śląskie. Zawodowcy i fanpage’u Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach >>