Egzamin maturalny

DRODZY MATURZYŚCI

W zakładce: ROK SZKOLNY 19/20 / egzaminy / egzamin maturalny >> znajdują się wytyczne dotyczące organizacji i przebiegu egzaminu maturalnego w czerwcu 2020 roku (wyciąg z wytycznych, z którym powinni być zapoznani wszyscy przystępujący do egzaminu), infografika prezentująca zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii COVID-19 oraz oświadczenie o zapoznaniu się załączonymi dokumentami.

Bardzo proszę o zapoznanie się z dokumentami i podpisanie oświadczenia. Po kliknięciu linku oświadczenia otworzy się formularz, gdzie jako odpowiedź należy wpisać swoje imię i symbol kształcony zawód a następnie przesłać. Jeśli ktoś ukończył szkołę w latach poprzednich proszę dopisać rok ukończenia szkoły.

W najbliższych dniach opublikuję szczegółowe informacje dotyczące organizacji egzaminu maturalnego w Zespole Szkół Gastronomicznych im. G. Morcinka w Katowicach.