Dzień Edukacji Narodowej

W miniony piątek w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej – święto wszystkich, którzy tworzą naszą szkolną społeczność: nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów oraz ich rodziców. To wyjątkowy moment, by podziękować za codzienny trud, zaangażowanie i wysiłek włożony w rozwój naszej szkoły.
Podczas uroczystej akademii Pani Dyrektor złożyła serdeczne podziękowania dla całej społeczności szkolnej. Były życzenia, oklaski, a także wręczono nagrody dla tych, którzy w minionym roku wyróżnili się swoją pracą.
Szczególnie ważnym momentem było ślubowanie uczniów klas pierwszych. Po pomyślnym przejściu niełatwego testu Samorządu Uczniowskiego, pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do naszej społeczności. Witamy serdecznie!
Dziękujemy wszystkim za miniony rok pracy i życzymy wielu kolejnych sukcesów!
Fotorelacja: Wiktoria i Vanessa
Więcej zdjęć znajdziesz na naszym Facebooku >>