Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz

 Temat wiodący tegorocznej edycji:

POTRAWY W NOWOCZESNEJ ODSŁONIE

Z REGIONU POCHODZENIA UCZESTNIKÓW TURNIEJU

 

Mamy przyjemność poinformować, że w naszej szkole po raz kolejny odbędzie się etap wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz. Uczniowie z największą ilością punktów przejdą do finału ogólnopolskiego.

W  Turnieju  mogą wziąć udział  uczniowie kształcący się w klasach trzecich branżowej szkoły I stopnia w zawodzie kucharz. Zapraszamy wszystkie chętne szkoły do uczestnictwa i zgłaszania uczniów do udziału w wojewódzkim etapie konkursu.

Termin konkursu: 21.02.2024 (zmiana terminu)
Zgłoszenia przyjmujemy do 16.02.2024

Zgłoszenia (załącznik nr 1) prosimy przesłać na adres:

Zespół Szkół Gastronomicznych im. G. Morcinka w Katowicach
ul. Roździeńska 25, 40-382 Katowice,

lub drogą elektroniczną: sekretariat@zsgkatowice.edu.pl
W razie pytań prosimy dzwonić:
telefon: 32 256 98 23

Załączniki: