Kompetencje zawodowe inwestycją w przyszłość – czyli Zawodowy Zawrót Głowy

Trwa realizacja naszego projektu Kompetencje zawodowe inwestycją w przyszłość. Wszystkie działania możecie śledzić na bieżąco na naszym profilu na Facebooku – Zawodowy Zawrót Głowy >>

W ramach projektu wyremontowano i wyposażono w nowy sprzęt szkolne pracownie technologiczne. Nowy wystrój otrzymała pracownia obsługi konsumenta. Odbywają się kursy rozwijające kompetencje kluczowe: z języka angielskiego, z zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, odbyły się zajęcia z doradztwa zawodowego i savoir-vivre. Uczniowie, którzy zakwalifikowali się na staż mogli zarobić swoje pieniądze i doskonalić umiejętności w nowoczesnych halach Farmacolu, w katowickich restauracjach oraz na lotnisku w Pyrzowicach. Wszyscy stażyści zostali wyposażeni w stroje robocze i sprzęt.