Dzień Otwarty i Dzień Pracodawcy Wydziału Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej

26 kwietnia 4eke1 wzięła udział w Dniu Otwartym i Dniu Pracodawcy Wydziału Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej. Pracownicy i studenci uczelni przygotowali dla nas mnóstwo interesujących pokazów i informacji na temat rozwiązań technologicznych w transporcie i logistyce. Poznaliśmy np. zasady kierowania ruchem kolejowym i drogowym, obejrzeliśmy nowoczesne samochody wykorzystujące paliwa alternatywne przyjazne środowisku. Duże wrażenie zrobiła na nas hala technologii transportowych oraz pracownia inżynierii lotniczej i bezzałogowych statków powietrznych. Dowiedzieliśmy się także jak zostać pilotem nie wydając na to własnych pieniędzy i jak dużo dobrze płatnej pracy czeka na ludzi, którzy zwiążą swą przyszłość z transportem 🙂✈️🚈