eCOPaka

7 listopada zdecydowaliśmy się na udział w projekcie dotyczącym zmian klimatu oraz udział uczennic naszej szkoły w uczniowskim konkursie plastycznym eCOPpaka z okazji Szczytu Klimatycznego ONZ, który odbędzie się w Katowicach od 3 do 14 grudnia br.

Celem tego konkursu było przygotowanie upominków dla trzech państw, które wcześniej wylosowała Natalia Kauczka w Domu Kultury Koszutka.

Ghana, Palau i Katar to wylosowane państwa, dla których upominki przygotowywały:

• Ania Dejneka z klasy Iżu
  • Wiktoria Solorz z klasy IIeke
  • Natalia Kauczka z klasy IIIżu.

26 listopada uczestniczyliśmy w ceremonii wręczenia nagród oraz wernisażu wystawy prac plastycznych uczniowskiego konkursu eCOPaka. Nie zdobyliśmy nagród, ale było to dla nas ciekawe doświadczenie. Dziękuję uczennicom za zaangażowanie i pani Monice Szarwiło za pomoc i ważne wskazówki.

/B. Tkaczyk/