Lekcje zawieszone na 2 tygodnie

W związku z zagrożeniem koronawirusem od jutra 12 marca 2020 r. zajęcia w szkole zostają zawieszone na 2 tygodnie. W tym czasie uczniowie przebywają w domach. Wychowawcy założą konta e-mailowe dla każdej klasy. Na te adresy wszyscy nauczyciele będą przesyłali materiały do nauki, zadania do wykonania i ważne informacje. Uczniowie są zobowiązani do realizowania wszystkich zadań wyznaczonych przez nauczycieli. Każdy uczeń zobowiązany jest też sprawdzać wiadomości zamieszczane w dzienniku elektronicznym. Prosimy o dobrą współpracę.

Wszyscy nauczyciele są w gotowości do pracy lecz przebywają w domach. Kontrakt z nauczycielami jest za pośrednictwem poczty elektronicznej i dziennika Vulcan.

Uczniowie, którzy mają praktyki zorganizowane przez szkołę, nie chodzą na nie i pozostają w domu. Uczniowie posiadający umowy pracowników młodocianych chodzą na praktyki zgodnie z wytycznymi pracodawcy.

Bardzo prosimy uczniów aby w tym okresie pozostawali w domach, a rodziców by tego dopilnowali. Podjęte działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszym uczniom. Liczymy na współpracę.

Jeżeli będą jakiekolwiek nowe informacje, będziemy o tym informować na stronie internetowej szkoły, poprzez dziennik elektroniczny Vulcan lub pocztą e-mail.